MOTORIMPEX s.r.o.
Náhradní díly do motorů

Kompletní sady do motorů

Kompletní sady

Kompletní sady do motorů obsahují píst, pístní kroužky, pístní čep, pojistné kroužky, vložený válec a O-kroužky. Kompletní sady slouží k okamžité instalaci do opravovaného motoru.

Úplné písty

Písty jsou vyráběny ve velmi širokém spektru typů od cca ø 30 mm do ø 620 mm. Program výroby pístů zahrnuje malé písty do modelů motorů, písty do motocyklů, osobních a nákladních automobilů až po velké písty do lodních motorů. Běžné písty je možné objednat také v opravárenských rozměrech, to je větší ø pístu, nebo snížená kompresní výška.

Holé vložené válce

Náš sortiment obsahuje veškeré typy válců pro motory současných výrobců. Válce mokré, suché, i válce pro vzduchem chlazené motory. K dispozici jsou též válce s opravárenskými rozměry, to je větší výška opěrného kroužku válce případně větší vnější ø válce.

Kluzná ložiska

V naší nabídce máme velmi široký sortiment ložisek, kluzná ložiska ojniční, hlavní, hlavní s přírubou, s mazací drážkou po celém obvodě nebo jen 180° a ložiska axiální. Dále nabízíme silnostěnná pouzdra ojnic a vačkových hřídelů, kluzná ložiska jsou vyráběna v několika opravárenských rozměrech dle katalogů.

Sady pístních kroužků

Sady pístních kroužků jsou k dispozici ve velmi širokém sortimentu dle typu motorů, požadavku na typ kroužků, povrchové úpravy apod. V zásadě se rozlišují na PK - těsnící, polostírací a stírací. Jsou dodávány v sadách na jednotlivé písty nebo v sadách párů, nebo sady na celý motor.


Copyright © MOTORIMPEX s.r.o. | 2014 Vyrobil WEBdesign Znojman