MOTORIMPEX s.r.o.
Náhradní díly do motorů

Značky náhradních dílů


MAHLE Filtersysteme GmbH je specialista na filtry a filtrační systémy. Nabízí perspektivní řešení pro automobilový průmysl a průmyslové aplikace; kompletní program průmyslových filtrů se zaměřením na techniku kapalin, odprašování a chemické aplikace.

Společnost MAHLE dodává filtry pro trh náhradní spotřeby pod značkami Mahle a Knecht, přičemž tyto výrobky se liší jen obalem, filtry jako takové jsou naprosto shodné, vyráběné na jedné výrobní lince. V nabídce ELIT naleznete filtry pod značkou KNECHT.

Elring - váš servisní partner pro profesionální opravy motorů. Elring nabízí komplexní sady těsnění, speciální těsnění, širokou škálu těsnících tmelů a kitů.

Značka EUROPART je aktivní v oblasti obchodu s automobilovými součástmi již 60 let. Během této doby jsme se stali z regionálního obchodníka předním evropským obchodníkem se součástmi pro užitková vozidla. Dodáváme součásti pro nákladní automobily, tahače, autobusy, dodávky nebo osobní automobily.

Odborníci na díly dieselových motorů. OE Germany se zaměřuje na "těžké", součástky a díly pro dieselové motory užitkových automobilů a průmyslové motory, které se prodávají pod vlastní značkou "OE Germany" po celém světě.

BF Germany vyrábí klikové skříně, klikové hřídele, vačkové hřídele, chladiče olejů, olejová čerpadla, spojovací tyče, setrvačníky, krátké Blocks, vodní čerpadla, hlavy válců.

Dph dodává sady těsnění, speciální těsnění, náhradní díly a soupravy pro opravy v odvětví automobily, hydraulika, průmysl.

Prestolite je globálním výrobcem a dodavatelem alternátorů, startérů a elektrických zařízení. Prestolite má více než 100 let zkušeností v oblasti vývoje a výroby startérů a alternátorů.


Copyright © MOTORIMPEX s.r.o. | 2014 Vyrobil WEBdesign Znojman